ITMAGINATION wniesie twój biznes na nowy poziom

Biznes cały czas się rozwija. Czasem trudno nadążyć za nowinkami oraz innowacjami, które wciąż się pojawiają. Dlatego też, aby zoptymalizować działanie swojej firmy, warto zasięgnąć opinii oraz pomocy fachowców, którzy pomogą rozwinąć możliwości, ale jednocześnie zachować wyjątkowy charakter firmy.

Spójrz w przyszłość – tam jest twoja firma

Ewolucja, a nie rewolucja – tym hasłem powinny się kierować firmy, którą są długo na rynku, jednak czują, że mimo określonej pozycji zaczynają tracić względem konkurencji. Dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny: utarte schematy działania na przestrzeni lat straciły większość swoich atutów. To, co windowało biznes kilka czy kilkanaście lat temu, dziś nie przynosi już takich rezultatów. Koncentrowanie się na przewidywalnych scenariuszach biznesowych w oparciu o konserwatywne podejście nie ma dziś racji bytu. Aby rozwijać innowacyjny potencjał przedsiębiorstwa, należy zaktualizować proces myślenia i działania. Warto w takim wypadku podjąć współpracę z partnerem, który zna środowisko, w którym działamy i wie jak wykorzystać walory firmy, aby ta znów stała się jednym z liderów na rynku. Takim partnerem jest ITMAGINATION, które stale poszukuje najlepszych rozwiązań rozwoju.

Co ważne, współpraca jest budowana tak, aby to zleceniodawca był w jak najbardziej komfortowej sytuacji. To on decyduje, z czego chce skorzystać i jakich specjalistów do pomocy potrzebuje. Daje to pełną kontrolę nad kosztami – można z góry zaplanować, co ma być wykonane i w jakim czasie.

Innowacja kluczem do sukcesu

Ewolucja to podążanie za wszystkim, co się dzieje na świecie. Coraz prężniej korzysta się z rozwiązań sztucznej inteligencji. ITMAGINATION przetestowało jej działanie na przykładzie sklepu, jednak może ona mieć zastosowanie w wielu innych branżach, które chcą polepszyć jakość obsługi klienta.

W przypadku prototypowego wdrożenia koncepcji u jednego z klientów chodziło o to, aby prognozować ruch w sklepie i w czasie rzeczywistym przewidywać o możliwości powstania kolejki. Wynikało to z faktu, iż ludzie nie lubią tracić czasu i często rezygnowali z zakupów w momencie, kiedy zobaczyli duży ruch przy kasach. Specjaliści z ITMAGINATION stworzyli algorytm, który na podstawie sztucznej inteligencji będzie sprawdzał, jak rozkłada się ruch i dlaczego tworzą się kolejki.

W ten sposób można zoptymalizować jakość obsługi oraz zmniejszyć czas oczekiwania klientów. Przewidując to, co może się wydarzyć, sklep poprawia swoją wydajność, jednocześnie nie tracąc kupujących. Opracowany system na bieżąco przekazuje informacje do osoby odpowiedzialnej, która wie jak zarządzać swoim zespołem, aby ulepszyć obsługę. A firma rośnie w siłę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *