Przegląd pieczątek firmy Wagraf

Pieczątka to rzecz, która wykorzystywana jest przez ludzi pracujących w wielu instytucjach i firmach. Umieszczane są na niej dane osoby lub firmy. Popularną i docenianą firmą, produkującą pieczątki jest polska firma Wagraf. Jeśli szukasz pieczątki dla siebie, w ofercie firmy Wagraf możesz znaleźć wiele produktów, które prawdopodobnie cię zainteresują. Poniżej znajdziesz przegląd pieczątek i innych artykułów tej firmy.

Klasyczne prostokątne automaty

Najczęściej używanymi pieczątkami są te o prostokątnym kształcie. Firma Wagraf posiada w swej ofercie serię Polan, w której dostępne są jedne z najprostszych pieczątek. W zależności rozmiaru płytki może zawierać różne ilości linii tekstu. Płytka odbijająca wykonywana jest metodą laserową, dzięki czemu, oprócz tekstu, można umieszczać na niej elementy graficzne, takie jak na przykład logo. Automaty te są dostępne w 9 kolorach. Nowa seria Wagraf b to również pieczątki prostokątne, które są lżejsze niż ich poprzednicy. Automaty Polan i Wagraf b posiadają od spodu zatyczki, które zabezpieczają pieczątkę oraz zmniejszają jej gabaryty.

Okrągły kształt

Pieczątki Wagraf, oprócz tradycyjnego kształtu są również dostępne w okrągłej wersji. Takie pieczątki, potrzebne są na przykład do stemplowania legitymacji szkolnych i innych dokumentów, na których jest zaznaczone miejsce na okrągłą pieczątkę. Możesz wybrać model spośród trzech różnych średnic. Co więcej, jeśli szukasz okrągłego datownika, to w ofercie firmy Wagraf, również je znajdziesz.

Kieszonkowa wersja

Niektóre osoby szukają pieczątek kompaktowych. Pieczątka kieszonkowa Wagraf 35 przeznaczona jest dla mobilnych osób, które chcą trzymać swoją pieczątkę w kieszeni bądź torebce. Często są wykorzystywane przez osoby mobilne takie jak kurierzy, przedstawiciele handlowi i taksówkarze. Pieczątka umieszczona jest w plastikowym pudełku. Odbity tekst jest równie wyraźny i dokładny co ten, zrobiony normalnym automatem. W tym przypadku natuszowanie płytki wymaga zamknięcia pudełka.

Nie tylko pieczątki

Posiadając automat do pieczątek, warto kupić również poduszkę do stempli oraz dodatkowe tusze. Chcąc używać kilku kolorów tuszy, warto kupić odpowiednią ilość poduszek. Wagrafproponuje swoim klientom kolory takie jak: czarny, niebieski, czerwony, fioletowy i zielony. Każda z barw jest nasycona i dobrze się odbija na papierze. Możesz wybrać kolory, które najbardziej przypadną ci do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *