Litery podświetlane – efektowna reklama przez całą dobę

Mówią, że nie wszystko złoto, co się świeci. Jednak nie ulega wątpliwości, że to, co się świeci, jest bardziej wyraziste i łatwiej zauważalne. Jeśli więc chcesz zwrócić uwagę klientów na szyld reklamowy swojej firmy, litery podświetlane najlepiej spełnią swoje zadanie. Litery blokowe z podświetleniem to opcja, która świetnie wygląda zarówno na zewnątrz budynków, jak i w pomieszczeniach, a przy tym dodaje firmie wyrazistości i nowoczesności.

Dlaczego warto wybrać litery LED?

Litery podświetlane są widoczne nie tylko w dzień, lecz również w nocy. Jest to więc najlepszy wybór dla firm, które działają przez całą dobę lub otwierają drzwi dopiero po zmierzchu. Chcesz, by turyści odwiedzający Kraków z łatwością trafili do twojego baru? A może zależy ci na tym, by każda osoba zamieszkująca Nowy Sącz mogła z łatwością odnaleźć całodobową aptekę, którą prowadzisz? Rozjaśnij zbłąkanym wędrowcom drogę i pomóż swoim klientom szybko odnaleźć cel podróży – bez względu na porę dnia.

Trudne warunki atmosferyczne, takie jak smog, mgła czy deszcz, już nigdy nie wpłyną na wyniki twojego biznesu, a koszty zużycia energii wcale nie wzrosną. Litery LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska, a podświetlenie może być włączane automatycznie, na przykład codziennie o tej samej godzinie.

Litery podświetlane – rodzaje

Litery LED można w pełni dostosować do wizerunku firmy, samodzielnie decydując o rodzaju podświetlenia. Szukając agencji reklamowej, która zajmuje się produkcją liter LED na zamówienie, warto zwrócić uwagę na to, czy jej oferta jest różnorodna, czy też skupia się wyłącznie na jednym produkcie z podświetleniem. Przyjrzeliśmy się ofercie dużego producenta reklam, który oferuje aż 5 rodzajów liter LED. Optimaprint to agencja reklamowa, której głównym obszarem działania jest Małopolska, m.in. Nowy Sącz i Kraków. Firma zaopatruje jednak klientów z całej Polski i Europy.

  • Litery LED Alu Rapid – najpopularniejszy model podświetlanych liter LED przeznaczony dla osób szukających łatwej w montażu i efektownej reklamy. Litery mogą być montowane na stelażach lub przytwierdzane do ściany, a podświetlenie wypełnia każdą literę, tworząc estetyczny napis.

  • Litery LED w technologii płaskiego lica – zbliżone do liter Alu Rapid, lecz pokryte na całej powierzchni pleksi i pozbawione rantu taśmy bocznej.

  • Litery LED z efektem echo – to opcja dla firm szukających nieco futurystycznej reklamy. Takie litery można często znaleźć we wnętrzach (np. na siłowniach), a ich cechą charakterystyczną jest oświetlenie tyłu napisu, co daje efektowną poświatę.

  • Ledony – eleganckie, smukłe, przeznaczone do pomieszczeń. Najbardziej dekoracyjne spośród wszystkich liter LED; sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i we wnętrzach biurowych, hotelowych czy restauracyjnych.

  • Neony – inspirowane klasycznymi szklanymi neonami i stylem vintage, lecz zaprojektowane w nowoczesnym stylu, z wykorzystaniem silikonowej obudowy i energooszczędnych taśm LED lub RGB.

Zwiększ swoją widoczność w realu

Coraz więcej firm decyduje się na budowanie wizerunku w sieci, jednak nie można zapominać o tym, by nasz biznes prezentował się równie zjawiskowo na żywo. Nawet najlepsza reklama internetowa będzie nieskuteczna, jeśli klient będzie miał trudności z odnalezieniem twojej restauracji czy siłowni – zwłaszcza jeśli znajduje się w mało oczywistym miejscu.

Estetyczne litery blokowe nie tylko ułatwiają lokalizację, lecz mogą również stać się ozdobą przestrzeni publicznej. Warto więc zadbać o to, by litery LED, które planujemy zamontować na elewacji, były dopracowane w najmniejszym szczególe i wyposażone w wysokiej jakości taśmy LED. W końcu nie ma nic gorszego niż gasnące co drugi dzień litery, które (w zależności od nazwy firmy) mogą układać się w zabawne napisy rodem z archiwum memów (jak słynny już Rossmann z nieaktywnymi literami R i O…). Warto więc postawić na współpracę z doświadczonym producentem reklam oferującym zróżnicowane usługi i dysponującym nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz bazą zaufanych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *